Kredyty dla firm – maj 2021

Kredyty dla firm

Dzięki aktualnej sytuacji, perspektywy gospodarcze bardzo mocno się poprawiły. Firmy powoli zaczynają patrzeć z optymizmem na swoją przyszłość. Dlatego też coraz częściej padają pytania o oferty banków dla przedsiębiorców.

NBP w swoich prognozach przewiduje, że następne miesiące będą wyraźnym odbiciem gospodarczym. Wzrost gospodarczy w 2021 roku ma być na poziomie 4,1%. Nie ma więc co się dziwić, że przedsiębiorcy zaczynają rozglądać się za dodatkowymi pieniędzmi na rozwój.

Duże kwoty dla firm z krótkim stażem

Banki mają najszersze oferty kredytów dla firm, które mają już jakiś staż na rynku, jednak nie ma co się zrażać, jeśli firmę prowadzimy na przykład dopiero od roku. Wiele banków nie posiada dużych wymagań, także tych dotyczących minimalnego czasu który upłynął od założenia firmy.

Jednym z banków który ma małe wymagania co do czasu działalności gospodarczej a przy tym aktualnie najciekawszą ofertę, jest Alior Bank. W Aliorze o kredyt można wnioskować online (tzw. kredyt na selfie). Jest on dostępny dla małych i mikro firm, nawet w kwocie 600.000 złotych.

Jeszcze wyższe kwoty, bo aż 1 mln dla mikrofirm i 3 mln dla firm małych są dostępne w ofercie kredytu z prowizją obniżoną o połowę. W Alior Banku nawet przy tak dużych kwotach nie wymaga się żadnych zabezpieczeń materialnych.

Propozycje innych banków poza Alior Bankiem są równie ciekawe, jednak nie wszystkie dostępne są online. W Alior Banku wszystko załatwimy przez internet i to bardzo szybko. Decyzja kredytowa zazwyczaj jest już po 20 minutach.

Kolejne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *