Pożyczki za darmo

Pożyczki za darmo bez prowizji i odsetek

Czy możliwe jest pożyczanie pieniędzy za darmo? Oczywiście że tak, choć wielu osobom trudno w to uwierzyć. A czym tak właściwie jest pożyczka za darmo? To forma pożyczania pieniędzy, bez odnoszenia z tego tytułu żadnych korzyści materialnych. Czyli oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś. Pożyczyłeś tysiąc złotych na pilne potrzeby i na przykład po miesiącu musisz oddać tyle samo. Tak właśnie takie pożyczki działają. Czy znajdziemy ich na rynku duży wybór? To zależy. Pożyczki za darmo nie są standardowymi produktami, dostępnymi zawsze i dla każdego klienta. Najczęściej jest to pierwsza pożyczka dla nowego klienta, która dodatkowo może posiadać pewne ograniczenia. Jakie? Przede wszystkim maksymalna wysokość, wynosząca najczęściej nie więcej niż 1000 złotych. Wartość ta jest jednak każdorazowo ustalana przez firmę, która taką pożyczkę będzie udzielała.

Poniżej prezentujemy oferty firm pozabankowych, które w ramach promocji udzielają pierwszej pożyczki dla nowych klientów zupełnie za darmo.

Skorzystaj z promocji dla nowych klientów i weź darmową pożyczkę

Darmowe pożyczki

Jak się starać o darmowe pożyczki? Kluczem do sukcesu jest znalezienie takich firm, które korzystają z tej formy zachęcania i przyciągania klientów. W grupie firm, w ofertach których kryją się darmowe pożyczki, odnajdziemy zarówno dobrze rozpoznawalne marki, jak i nowych graczy na rynku, które w ten sposób próbują do siebie przyciągnąć klientów. Jak wcześniej wspomnieliśmy, z darmowej pożyczki mogą zwykle skorzystać osoby prywatne, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty pożyczkowej wybranej firmy. W jaki sposób jest to sprawdzane? Zajmuje się tym najczęściej program komputerowy, weryfikujący dane wprowadzone przez klienta z tymi, które istnieją w jego bazie danych. Jeżeli dana osoba już figuruje w systemie firmy pożyczkowej, to wzięcie takiej pożyczki nie będzie niestety możliwe i będąc chętnym na pożyczenie pieniędzy, będzie trzeba skorzystać albo ze standardowej oferty, albo udać się do innej z firm pożyczkowych.

Warunki na jakich udzielane są pożyczki za darmo, pozostają identyczne z tymi, jakie obowiązują przy pozostałych pożyczkach pozabankowych, udzielanych na standardowych warunkach. Proces wnioskowania odbywa się online i przebiega przez wypełnienie specjalnego formularza, który należy uzupełnić swoimi danymi osobowymi, a także podać wysokość pożyczki i określić dogodny termin jej spłaty. Wniosek automatyczny zostanie wysłany do firmy pożyczkowej, po przyciśnięciu specjalnego przycisku. W odpowiedzi na złożenie wniosku, na podany przez ciebie adres poczty elektronicznej, powinno zostać wysłane potwierdzenie że formularz został wysłany i odebrany przez firmę pożyczkową. Co dalej? Dalej nie pozostaje nam robić nic innego, jak tylko czekać. W tym momencie piłeczka jest po stronie firmy pożyczkowej i do niej należy wykonanie kolejnego ruchu. A nastąpi on dopiero wtedy, kiedy twój wniosek przejdzie analizę finansową. W jej toku potwierdzi się lub nie, czy pożyczka może zostać ci udzielona, czy wniosek zostanie odrzucony.

Kiedy otrzymasz pożyczkę za darmo

Pomimo tego że pożyczki pozabankowe są jednymi z najczęściej udzielanych, zdarza się od czasu do czasu, że klient nie może jej otrzymać. Dlaczego? Zacznijmy jednak od początku. Przede wszystkim pożyczkę za darmo otrzymasz wtedy, jeżeli rzeczywiście jest to twoja pierwsza pożyczka w tej firmie. Musisz więc być świeżym klientem, który nigdy wcześniej nie figurował w takiej bazie. Poza tym, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze wystarczy bycie nowym klientem, aby darmowa pożyczka ci przysługiwała. Kiedy tak nie będzie? Przede wszystkim wtedy, jeżeli w przeszłości miałeś jakieś większe problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Wówczas rzeczywiście możesz się obawiać tego, że wniosek o pożyczkę spotka się z negatywną odpowiedzią. Czy można coś z tym zrobić, aby zła historia kredytowa nie wpływała w tak wielkim stopniu na twoje dotychczasowe życie? Oczywiście że tak. Jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest wysłanie do BIK specjalnego wniosku i usunięcie z twojego konta tych danych, które już nie powinny się tam znajdować. O tym, które dane się do tego kwalifikują, możesz przeczytać w regulaminie BIK. Jeżeli jednak nie chcesz poświęcać swojego czasu na takie czynności, dobrze abyś zlecił to zadanie jednej z wielu firm, specjalizujących się w czyszczeniu BIK z takich rzeczy. Dopiero kiedy to nastąpi, będziesz mógł ponownie złożyć wniosek o darmową pożyczkę, bez obaw o to, że zostanie on automatycznie odrzucony, na podstawie negatywnego wpisu.

Na całe szczęście, takie przypadki dziś się zdarzają coraz rzadziej. Najczęściej wtedy, kiedy błędy młodości dosięgają nas w życiu dorosłym. Pamiętaj o tym że nie jest to sytuacja beznadziejna i nie należy się poddawać. Darmowe pożyczki są tak ciekawym rozwiązaniem, że należy podejmować wszystkie możliwe kroki, aby z nich skorzystać. Bo czy jest możliwość, aby pożyczyć kilkaset lub kilka tysięcy złotych bez żadnych opłat? Z pewnością nie istnieje żaden bank, który takie rozwiązanie będzie mógł zaoferować. Na pewno trudno będzie również znaleźć członka rodziny, który zgodzi ci się pożyczyć takie pieniądze, bez pytania o to, na co zamierzasz je przeznaczyć. Jeżeli nie zamierzasz się nikomu z tego tłumaczyć, to dobrze zrobić sięgając po pożyczki za darmo. Fakt, że można o nie wnioskować bezpośrednio przez internet, czyni je znacznie wygodniejszymi i dostępniejszymi od innych. Zapewnia ci to również dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i prywatności – nikt z sąsiadów nie zauważy cię, że stoisz w kolejce po pożyczkę, odwiedzając jeden ze stacjonarnych punktów.

O jakich rzeczach będziesz musiał pamiętać, kiedy chcesz mieć taką pożyczkę? To, że pożyczki za darmo nie wymagają od ciebie żadnych kosztów, dotyczy wyłącznie sytuacji, kiedy jest to pierwsza pożyczka, ale przede wszystkim wtedy, kiedy jest ona spłacana w terminie. Co się stanie jednak wtedy, kiedy raty nie będą płacone zgodnie z ustalonym harmonogramem prac? Wówczas trzeba się liczyć ze standardowymi konsekwencjami, spotykanymi w takich przypadkach. To będzie przede wszystkim naliczenie odsetek karnych, a także możliwość otrzymywania dodatkowo płatnych wezwań w formie pisemnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *