Pożyczki w domu

Szybkie pożyczki w domu klienta

Pożyczenie pieniędzy od wielu lat było jedną z najpopularniejszych form realizowania swoich wymarzonych zakupów. Rzeczywistość, w której przyszło nam żyć jest niestety taka, że wielu osobom brakuje pieniędzy na to, aby realizować swoje od dawna układane plany. Plany, które nie ma co ukrywać, najczęściej wiążą się ze sporymi wydatkami finansowymi. Niewystarczające oszczędności do tego, aby samodzielnie je pokryć jednorazowo, zmuszają nas do poszukiwania innych rozwiązań finansowych. A takimi są właśnie pożyczki w domu. Jak realizowane są takie pożyczki? Co można dzięki nim uzyskać? Mamy odpowiedzi na te pytania.

Zdecydowana większość pożyczek pozabankowych występujących na rynku to pożyczki przez internet. Ich niekwestionowaną zaletą jest fakt, że pieniądze są dla nas dostępne bez wychodzenia z domu. Przekłada się to na dużą wygodę, bezpieczeństwo oraz możliwość samodzielnego wybierania spośród wielu różnych firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Są jednak związane one z pewnymi warunkami. Jednym z nich jest posiadanie konta w banku, z którego można wykonać przelew weryfikacyjny i na które to konto zostanie przelana pożyczka. Dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z internetem, obsługa takiego konta może być sporym wyzwaniem, któremu trudno podołać. Właśnie dlatego wybrane firmy oferują pożyczki gotówkowe z dostawą do domu. To również bardzo wygodna forma pożyczania pieniędzy, adresowana dla wybranych grup klientów.

Pożyczka z obsługą domową

Kto najczęściej zamawia pożyczki z obsługa domową? Są to osoby nie potrafiące korzystać z komputera i internetu. Nie mogą one więc składać wniosków online o pożyczki. Zwykle nie posiadają również konta bankowego, posługując się w codziennych transakcjach najczęściej gotówką. Jeżeli już takim kontem bankowym dysponują, to zwykle jest to rachunek z obsługą stacjonarną, z którego nie są w stanie wykonać przelewu online. Pożyczki w domu klienta są dla nich szczególnie atrakcyjną formą pożyczania pieniędzy, oferująca mnóstwo potencjalnych korzyści. Jedną z nich jest to, że nie muszą się martwić o dojazd do firmy pożyczkowej. Zamiast tego to gotówka sama dojedzie do ich domu, w takiej wysokości i terminie, jaki został ustalony przy składaniu zamówienia w trakcie rozmowy telefonicznej. Pożyczka domowa wiąże się również z wieloma innymi zaletami. Do najważniejszych z nich należy bezpieczeństwo. Osoba, która chce pożyczyć dla siebie pieniądze, nie musi wędrować z nimi na dużych odległościach, często bez żadnej dodatkowej ochrony, narażając się na próby rabunku. Zamiast tego, pieniądze zostaną dostarczone wprost do domu klienta przez pracownika firmy pożyczkowej. Dyskretnie, szybko, bezpiecznie i bez wzbudzania czyichkolwiek podejrzeń. Pożyczki w domu są dostarczane bardzo szybko – albo tego samego dnia, kiedy po nie zadzwonimy, albo następnego. Osoba, która przyjedzie do klienta z pieniędzmi, będzie posiadała przy sobie wszystkie niezbędne druki i dokumenty, konieczne do przyznania pożyczki. To kolejna zaleta, gdyż nie każda osoba dysponuje drukarką, na której mogłaby wszystko co potrzebne wydrukować. Krótki czas wizyty w domu również nie jest żadnym obciążeniem. Co więcej, dla osób starszych, które często są samotnymi, taka wizyta może stanowić wielką radość samą w sobie, dając okazję do zamienienia kilka słów z żywym człowiekiem. Fakt, że przy takiej okazji pieniądze do domu zostały dostarczone za darmo, stanowi jeszcze jeden ważny argument, którego nie wolno pomijać.

Pożyczki gotówkowe z dostawą do domu zwykle można uzyskać w kwocie maksymalnej kilku tysięcy złotych. Dla osób, które zamierzają po raz pierwszy skorzystać z tego rozwiązania, kwota dostępnej pożyczki będzie jednak niższa. Jednak nie należy się tym mocno przejmować. Z każdą kolejną, spłaconą w terminie pożyczką będzie ona wyższa od poprzedniej. Stanowi to dużą zachętę dla tych osób, które planują w przyszłości korzystać z takiego rozwiązania, a nie jedynie traktują go jako jednorazową możliwość pożyczenia w łatwy sposób gotówki. Innym argumentem, który należy brać pod uwagę kiedy zastanawiamy się czy pożyczki w domu są dobrym wyborem jest duża wygoda związana z ich spłatą. W umówionym dniu, w domu klienta pojawia się pracownik firmy pożyczkowej, który przyjmuje spłatę raty lub całości pożyczki w gotówce. Tutaj ponownie za tym rozwiązaniem przemawia bezpieczeństwo oraz wygoda. Nie trzeba bowiem pamiętać o jeżdżeniu z pieniędzmi na pocztę lub do banku. Ma to szczególnie duże znaczenie wtedy, kiedy nie chcemy pokazywać się w małych miasteczkach z takimi sumami pieniędzy, w obawie o to że ktoś będzie nas pytał, dlaczego, po co i w jakim celu. Anonimowa wizyta pracownika w domu klienta, pozwala dopełnić wszystkich formalności związanych ze spłata, bez dodatkowych wyjaśnień itp. klient nie naraża się również na niebezpieczeństwo kradzieży lub rabunku, w pojedynkę podróżując po mieście z takimi pieniędzmi.

Pożyczki z obsługą domową nie są oferowane przez wszystkie firmy pożyczkowe działające w naszym kraju. Do liderów tej usługi należy oczywiście firma Provident, która jako pierwsza rozpoczęła tego rodzaju działalność na polskim rynku. Dziś jest liderem, mającym największą liczbę klientów. A dlaczego nie wszystkie firmy pożyczkowe oferują pożyczki w domu? Odpowiedź jest prosta. Zaangażowanie osób odwiedzających klientów stanowi koszt. Koszt, który nie zawsze firma może ponieść, a tym bardziej obciążyć nim swoich klientów. Dodatkowo, taka działalność wiąże się z koniecznością konkurowania z firmami, które na rynku istnieją od znacznie dłuższego czasu i posiadają spore grono swoich stałych klientów, polecających ich swoim znajomym.

Wybierając dla siebie pożyczki w domu klienta, warto zwrócić swoją uwagę na kilka bardzo istotnych spraw. Przede wszystkim sprawdzić należy, czy wizyty pracownika firma nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, którymi może być obarczany klient. Po drugie, dobrze się dowiedzieć czy pożyczki w domu są oferowane w takiej samej maksymalnej wysokości, jak wtedy kiedy chcemy z nich skorzystać tradycyjnie, czyli poprzez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *