Kredyty pozabankowe

Szybkie kredyty pozabankowe na dowolny cel bez zaświadczeń

Z kredytami mamy do czynienia niemal każdego dnia. Czy to w pracy, czy w życiu osobistym. Do jakich celów zostały wymyślone kredyty pozabankowe? Między innymi jako pomoc dla osób, które z pewnych powodów nie mogą liczyć na udzielenie pożyczki w banku. Powodem tego może być zbyt niski zarobek, brak stałej umowy o pracę, a także inne zobowiązania finansowe, które nie pozwalają na wzięcie kolejnej, nowej pożyczki lub kredyty. W takim położeniu są tysiące Polaków i muszą oni sobie jakoś z tym radzić. Niebywale dużą pomocą okazuje się dla nich kredyt pozabankowy, udzielany przez coraz większą liczbę firm. Czym się różnią kredyty pozabankowe na dowolny cel od kredytów bankowych? Przede wszystkim sposobem ich udzielania. Jeżeli zamierzasz wziąć kredyt w banku, to będziesz musiał się liczyć z tym, że konieczne stanie się dostarczenie wielu ważnych dokumentów, potwierdzających twój dochód, zatrudnienie, a także dających gwarancję że będziesz miał dochód przez kolejne lata. Osoby zatrudnione na podstawie umowy zlecenie lub o dzieło, nie zawsze mają szansę dostarczenia takich dokumentów, podobnie jak te osoby, które oficjalnie są zatrudnione na podstawie umowy o pracę, opiewająca na minimalną pensję krajową, a resztę wynagrodzenia otrzymujące „pod stołem”. Banki oczywiście dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak taka sytuacja na polskim rynku wygląda. Są one jednak zobligowane do przestrzegania prawa i udzielania kredytów wyłącznie takim osobom, które posiadają odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Te osoby, które jej nie posiadają, muszą udać się po pomoc w inne miejsce. Tym innym miejscem są firmy, które w ofercie posiadają kredyty pozabankowe.

Poniżej prezentujemy listę aktualnie najlepszych pożyczek z krótkim opisem. Jeśli chcesz szybko porównać wszystkie pożyczki pozabankowe możesz skorzystać z naszej porównywarki pożyczek pozabankowych.

Kredyty pozabankowe - Szybkie pieniądze już w 10 minut‎

Kredyt pozabankowy to forma pożyczki gotówkowej, udzielanej na dowolny cel. różne firmy kredytowe mogą posiadać własne kryteria, stosowane do wyliczania zdolności kredytowej, a tym samym do przyznawania maksymalnych wysokości kredytów. W przypadku pierwszych w historii kredytów pozabankowych na dowolny cel, maksymalna wysokość będzie wynosiła zwykle kilka tysięcy złotych. Wyższą sumę kredytu będzie można natychmiast uzyskać przy kolejnych zaciąganych kredytach. Oczywiście pod warunkiem, że ten pierwszy został spłacony w całości oraz w terminie. Warto wspomnieć o jednej ważnej rzeczy. Między innymi o tym, że wiele firm decyduje się na udzielanie kredytów pozabankowych za darmo. Owszem, dotyczy to zwykle pierwszego kredytu do kwoty nie przekraczającej 2000 złotych, ale zawsze to coś. Darmowy kredyt pozabankowy oznacza, że klient będzie miał do spłaty wyłącznie kapitał, bez części odsetkowej. Takie pożyczki można zazwyczaj otrzymać na czas nie dłuższy niż 30 dni. Jest to jednak wystarczająco długo, aby dobrze poznać mechanizm działania takiej pożyczki i sprawdzić stosunek firmy do klienta.

Jesteś już zdecydowany na to, aby sięgnąć po kredyt pozabankowy? Jeżeli tak, nie pozostaje ci nic innego, jak tylko znaleźć firmę, która oferuje na nie najlepsze warunki. A takie to między innymi najniższe oprocentowanie, najmniejsze opłaty za dodatkowe usługi, a także bardzo szybki czas wypłaty kredytu pozabankowego na konto klienta. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione w jednym produkcie, można mówić o tym, że kredyt jest przyjazny i przystępny. Dobrze jest jeszcze zwrócić uwagę na ostatnią rzecz, a mianowicie to, w jakiej maksymalnie wysokości może zostać udzielony kredyt pozabankowy. Jeżeli jest to wysoka kwota, a ty masz w planach w przyszłości dalej korzystać z tej formy pożyczania pieniędzy, dobrze jest od samego początku rozpocząć współpracę z taką firmą. Pozwoli ci to na stopniowe zwiększanie dostępnego limitu pożyczek, aż do osiągnięcia takiej kwoty, która będzie cię satysfakcjonowała.

Czy każdy może liczyć na to, aby otrzymywać kredyt pozabankowy i wykorzystać go na dowolny cel? Tak. I to jest zasadnicza różnica pomiędzy kredytami pozabankowymi, a kredytami dostępnymi w komercyjnych bankach. W tym drugim przypadku, z takim kredytem mogą się pożegnać osoby mające zadłużenie, brak zdolności kredytowej, a także mające negatywne wpisy w BIK i KRD. Nie oznacza to jednakże, że kredyt pozabankowy otrzyma osoba, będąca dłużnikiem z kilkoma lub kilkunastoma niespłaconymi zobowiązaniami. Firmy, które je udzielają również sprawdzają klientów pod względem wiarygodności i solidności, mają jednak znacznie większy margines tolerancji niż banki. W jakich przypadkach dobrze jest rozważyć opcję, aby sięgnąć po kredyt pozabankowy? Na przykład wtedy, kiedy czeka cię jakiś wydatek, a ty nie wiesz skąd zorganizować odpowiednią sumę pieniędzy, konieczną na jego pokrycie. Może to być na przykład wydatek związany z zakupem samochodu, wyposażeniem mieszkania lub przeprowadzeniem w nim jakiegoś remontu. Pożyczenie na dogodnych warunkach kilku tysięcy złotych może szybko i definitywnie rozwiązać taki problem, doprowadzając do tego że zaczniesz patrzeć na życie z jeszcze większym optymizmem, a w twoim życiu na dłużej zagości radość i satysfakcja z tego, że trafiłeś na tak wyjątkowy produkt.

Poruszmy sedno sprawy – kiedy można otrzymać kredyt pozabankowy i kto powinien się o niego starać? Przede wszystkim są to osoby, którym takiego kredytu odmówił bank. W ich przypadku takie firmy kredytowe przygotowały ciekawe rozwiązania i oferty, z których opłaca się korzystać. Przy minimalnych formalnościach i naprawdę niewysokich kosztach, możliwe staje się pożyczanie całkiem wysokich sum pieniędzy. Można będzie je przeznaczyć na każdy dowolny cel, jaki tylko się Państwu zamarzy. Kiedy przystąpicie do wypełniania wniosku kredytowego o taką pożyczkę, należy pamiętać o tym, aby dokładnie do niego wpisać numer swojego telefonu, a także numer rachunku bankowego, na który kredyt zostanie wypłacony. W takiej bowiem formie następuje wypłata pieniędzy. Zapewnia to znacznie szybszy czas przekazania ich do klienta, a jednocześnie minimalizuje wszelkie ryzyko i zagrożenia, związane z obsługiwaniem dużych kwot w gotówce. Czas potrzebny na wypłatę pieniędzy to zaledwie kilkanaście godzin. W uzasadnionych przypadkach, kredyt pozabankowy na dowolny cel może zostać wypłacony po jednym lub dwóch dniach. Na przykład wtedy, kiedy wniosek został złożony w weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *