Pożyczki bez bik

Pożyczka pozabankowa bez sprawdzania BIK

To jak w przeszłości traktowałeś swoje zobowiązania finansowe – kredyty, pożyczki, debety i karty kredytowe, będzie miało decydujący wpływ na to, czy teraz będziesz mógł otrzymać pożyczkę na dobrych warunkach. Skąd jednak banki i firmy wiedzą o tym, że mogłeś mieć problemy ze spłatą zobowiązań? Wszystkie informacje na ten temat zawiera BIK. BIK to bogate źródło danych o każdym kliencie banku. Zarówno tym dobrym, jak i złym. Właśnie w BIK można odnaleźć wiadomości na temat tego, czy wywiązywałeś się ze spłaty zobowiązań, czy występowały jakieś opóźnienia, a także ile kredytów miałeś, w jakich bankach i jakie były ich wartości. Jak widzisz, BIKu nie wolno lekceważyć, ponieważ negatywne wpisy na twój temat, mogą zaważyć na tym, czy pożyczka zostanie ci przyznana czy nie.

Bank ci odmówił? My pożyczymy! U nas najtańsze pożyczki bez bik! Akceptacja ponad 80% wniosków! Ekspresowe pożyczki bez bik, dokumentów, pieniądze od ręki, błyskawiczna ocena wniosków, wypłata gotówki w ciągu godziny! W naszej ofercie ponad 20 firm pożyczkowych.

Pozabankowe pożyczki bez bik

Na szczęście, istnieją jeszcze firmy, które swoich klientów nie prześwietlają w BIK. To właśnie one oferują cieszące się wielką popularnością pożyczki bez BIK, oferowane dla osób prywatnych. Pożyczka pozabankowa bez sprawdzania BIK charakteryzuje się tym, że jest udzielana na oświadczenie, bez weryfikowania historii kredytowej. Oznacza to, że nawet jeżeli w przeszłości miałeś problemy ze spłatą swoich zobowiązań, teraz nie musisz się tym przejmować. Ślady z przeszłości wcale nie muszą cię dotknąć, w dalszym ciągu masz bowiem pełne szanse na to, aby pożyczki pozabankowe bez BIK zostały ci udzielone. Na jakich warunkach? To już zależy od oferty, jaką wybrałeś. Pamiętaj o tym, że pożyczka poza bankowa zawsze spełnia określone prawem warunki, a one dotycząc maksymalnego oprocentowania, które nie może być wyższe niż 16 procent. Takie samo oprocentowanie występuje w ofertach banków na pożyczki i kredyty. Jak widać, skoro warunki są takie same, dlaczego nie skorzystać z wygodniejszych pożyczek bez BIK, które czekają na ciebie na wyciągnięcie ręki. Dostęp do nich możesz również otrzymać bezpośrednio z naszej strony. Chcesz się dowiedzieć tego, jak można tego dokonać? Nic prostszego.

Specjalnie dla Was stworzona została specjalna porównywarka, w której odnajdziecie zestawienie wszystkich najpopularniejszych pożyczek bez bik, dostępnych dziś na rynku. W zestawieniu tym łatwo można wyszukać najważniejsze informacje dotyczące każdej z pożyczek z osobna. Dowiesz się między innymi takich informacji, jak maksymalna wysokość, w jakiej pożyczka pozabankowa bez sprawdzania BIK zostanie udzielona, a także czas, na który może być wzięta. Co więcej, nasi specjaliści dbają o to, aby pożyczki bez bik były dokładnie opisywane pod kątem dodatkowych opłat, jakie mogę w nich występować. Co to za opłaty? Na przykład naliczane za listowne przypomnienia o braku spłaty, wizyty pracownika terenowego, czy w końcu coś, co jest dużym udogodnieniem w takich pożyczkach – możliwości przedłużenia jej spłaty o kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Każda z tych rzeczy zostanie specjalnie dla was szczegółowo opisana, byście mieli 100 procentową pewność, że wyboru dokonujecie świadomie, na podstawie rzeczywistych danych, na których można w pełni polegać.

Być może znajdzie się jakaś osoba, która zapyta, „a po co mi pożyczka bez BIK? Przecież ja nie potrzebuję pieniędzy”. Oczywiście, w przypadku kiedy pożyczka nie jest ci potrzebna, nie ma żadnego uzasadnienia, aby się na nią decydować. Jednak dobrze jest wiedzieć, że jeśli kiedykolwiek miałyby nadejść trudniejsze czasu, w których będzie trzeba się posiłkować taką pożyczką, już będziesz wiedział do kogo się po nią udać. Fakt, że takie pożyczki bez BIK są udzielane przez internet, stanowi dodatkowy, bardzo ważny argument, którego nie wolno lekceważyć. To niebywała oszczędność swojego czasu i pieniędzy, których nie trzeba tracić na dojazd do miasta, płacenie za parking, a następnie powrotu do domu. Zamiast tego, wszystkie formalności będziesz mógł załatwić wygodnie z jednego miejsca – biurka w swoim domu. Wypełniając niezbyt długi formularz z wnioskiem o pożyczkę pozabankową, następnie będziesz mógł go wysłać do firmy, która zajmuje się jej udzielaniem. Wysłanie takiego wniosku nie wiąże się z potrzebą drukowania czegokolwiek lub podpisywania dokumentów. Nie musisz nawet logować się na swoją skrzynkę e-mail, gdyż wszystkie potrzebne dane są wysyłane wprost ze strony, na której taki formularz się znalazł.

Jak długo się czeka na odpowiedź, czy pożyczka bez bik została ci udzielona? Czas ten może się różnić zależnie od firm, z jakimi się porozumiewasz. Pamiętaj, że im bardziej znana i ceniona firma, tym większa liczbę pracowników może zatrudniać. Teoretycznie, gwarantuje to szybszy czas udzielenia odpowiedzi. W praktyce nie ma jednak na to jednoznacznych wskazań. Zwykle okres oczekiwania na odpowiedź dotyczącą tego, czy pożyczka została przyznana czy nie, wynosi od 15 minut od 24 godzin. Najczęściej w ciągu 3 godzin od złożenia takiego wniosku, już powinieneś wiedzieć, czy przysługuje ci pożyczka. Co należy zrobić, kiedy otrzymałeś pozytywną odpowiedź. Szczegółowe instrukcje dotyczące dalszego postępowania możesz znaleźć przede wszystkim w informacjach na stronie firmowej swojego pożyczkodawcy, zostaną ci one również udzielone przez pracownika firmy, który został przydzielony do obsługi twojej pożyczki. Ogólny zarys postępowania prezentuje się jednak następująco. Musisz dokonać przelewu niewielkiej kwoty pieniędzy, na konto podane w wiadomości i umowie. Jest to tak zwany przelew weryfikacyjny, czyli mający potwierdzić twoją tożsamość. Pamiętać musisz o tym, aby ten przelew wykonać właśnie ze swojego konta bankowego. Nie żony, znajomego lub innego członka rodziny, ale tylko i wyłącznie konta bankowego, należącego do osoby, która taki wniosek złożyła. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ firma pożyczkowa może w ten sposób potwierdzić, że rzeczywiście jesteś tą osobą, za którą podajesz się we wniosku, a nie próbujesz wyłudzić pożyczki na kogoś innego.

Kiedy przelew testowy zostanie pozytywnie zweryfikowana, pożyczka bez BIK zostanie ci przelana na konto bankowe. Pieniędzmi będziesz mógł dysponować nawet tego samego dnia, w którym złożyłeś wniosek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *